Grafické návrhy

Tvorba webových stránek | Grafické návrhy | Text rozsviťte si vektor | rozvojwebu.cz

Co vám můžeme nabídnout

Tvorba webových stránek | Kontakt | Letadlo vektor | rozvojwebu.cz

kontaktujte nás

Grafické návrhy

Tvorba webových stránek | Grafické návrhy | Pozadí kancelář mobil vektor | rozvojwebu.cz

Co vám můžeme nabídnout

Logotype

Firemní logo Vaší společnosti je taková Vaše vizitka, kterou si každý představí, když uslyší právě Vaše jméno. Ve své podstatě se jedná o grafické prvky, avšak v obecném měřítku je to něčím mnohem víc. Zajisté všichni znáte společnosti jako Apple nebo Starbucks. Chápete tedy, co Vám tímto chceme říci? Správné grafické zpracování loga vyvolává v lidech nejen emoce, ale také jedinečnost a příběh, který si zákazník vždy představí. Jsme si toho vědomi, proto detailům, odlišnosti a smyslu věnujeme velkou pozornost.

Naše práce

Bannery

Všichni znáte ten pocit když právě surfujete na vlnách internetu nebo se projíždíte na eskalátorech v obchodním centru a vidíte stále ty stejné druhy bannerů. Avšak bannery nemusí sloužit pouze jako reklamní prvek, ale také jako prezentace Vaší společnosti kdekoliv na internetu i mimo něj. Jelikož víme, že je potřeba se na přesyceném trhu něčím odlišit, snažíme se vždy najít společně grafické řešení, které bude něčím výjimečné a zákazníkovi padne do oka.

Naše práce

Tiskoviny

Každý známe ten pocit, když na stole vidíme nespočet vizitek a mezi nimi jen horko těžko najdeme nějaký ten rozdíl, zkrátka nás nijak neokouzlí. Ale na druhou stranu si dokážeme vybavit moment, kdy spatříme vizitku, která je něčím zajímavá a proti ostatním vyniká. I taková “drobnost” jako je např. vizitka může být rozhodujícím prvkem ke konečnému rozhodnutí potenciálního zákazníka. Proto je potřeba dbát na každý detail a vše dotahovat do konce. Tiskoviny ovšem nejsou pouze vizitky, ale také například katalogy, letáky atd.

Naše práce

Corporate identity

Corporate identity je základním stavebním kamenem Vaší společnosti. Při správném uchopení vzbuzuje v očích zákazníků emoce a příběhy, kterými se jim dostáváte do povědomí, což Vám dává velký náskok před ostatními. Její budování je tedy velmi důležité nejenom pro nové společnosti, ale také pro již fungující firmy. Je ovšem potřeba dbát na detaily a ucelenost grafiky, tak, ať se nemíchají hrušky s jabkama. Do corporate identity se zahrnuje kompletní barevné a grafické zpracování společnosti jako např. logotype, vizitky, reklamní předměty atd.

Ostatní

Mezi ostatní grafické návrhy můžeme jednoznačně zařadit vizualizaci a grafické zpracování produktů, kterých je na globálním trhu stále více. Právě díky rozrůstajícím se firmám už na trhu naleznete téměř vše na co pomyslíte a proto je potřeba budovat silný brand, takzvaně vyčnívat. Nejsou to ovšem pouze produktové vizualizace, ale také např. maličkosti jako ikonky pro Vaše obědové menu, pozvánka na Vaši svatbu atd. Přece jenom ale neumíme vše, nejsme všeumělové, proto ke každému klientovi přistupujeme individuálně a jeho přání nejprve prodiskutujeme.

Naše práce

Kontaktujte nás