fbpx

Grafické návrhy

Netvoříme pouze webové stránky, u většiny klientů začínáme od samého začátku.

Nabízíme kompletní služby v oblasti grafického designu.

Vytvoříme Vám profesionální grafické řešení corporate identity včetně logotypu, firemních tiskovin či profilu společnosti. Navrhneme vizitky, plakáty, firemní letáky, letáky pro kulturní akce, katalogy nebo jiné propagační materiály. Důležitou součástí naší grafické práce je zaměření na detaily.

Co Vám můžeme nabídnout

Image firmy

Firemní logo a kompletní grafické zpracování Vaší firmy je jako Váš otisk. Ve své podstatě se jedná o grafické prvky avšak v obecném měřítku je to něčím mnohem víc. Kvalitní grafické zpracování firmy může vyjadřovat nejen její náplň či zaměření, ale také profesionalitu, solidnost nebo tradici. A my Vám právě takový design navrhneme od základů. Vytvoříme kompletní grafické návrhy ve Vámi vybraných velikostech a formátech a připravíme je pro tisk a další použití. Aby jste patřičně vyčnívali, je třeba věnovat kompletnímu vzhledu firmy, značky nebo podniku enormní pozornost.

Propagační materiály

Být pozitivně vnímán širokým spektrem potenciálních zákazníků je základem úspěšné reklamní kampaně. Jestliže má kampaň působit profesionálně a přesvědčivě, je třeba svěřit ji do rukou odborníků s citem pro podmanivý design podepřený marketingovým přístupem. Jen tehdy bude působit čistě a harmonicky. S ohledem na výše zmíněné aspekty Vám graficky navrhneme a zpracujeme plošnou reklamu do novin a časopisů, grafickou podobu letáků, plakátů a brožur, obaly výrobků i drobné reklamní předměty. Kompletně Vám též zpracujeme katalogy, firemní časopisy apod.

Ukázka grafického designu

Klub Bohatých

Jedná se o unikátní online platformu zaměřenou na osobní rozvoj, zdravé tělo a podnikání. Cílem je transformovat životy lidí, protože transformace je trvalá, změna je pouze dočasná.

Logotyp je postaven na hlavní myšlence osobního rozvoje, která je obohacena barvami z čakrového systému.

Pizzerie Maracana

Vám nabídne nejenom nový moderní interiér, ve kterém se budete cítit útulně, ale také kvalitní menu, ze kterého si vybere opravdu každý.

Základem každé restaurace by nemělo být pouze kvalitní menu ale také přehledně zpracovaný jídelní lístek, ze kterého si hosté budou moci vybrat jednoduše.

Kontaktujte Nás

Kontaktní údaje

Strážnice
Telefonní číslo: +420 737 979 805
E-mail: info@rozvojwebu.cz
Facebook: www.facebook.com/rozvojwebu
IČO: 
03928276

Kontaktní formulář

[contact-form-7 id=“57″ title=“Kontaktní formulář 1″]
Close Menu