fbpx

Marketing

Stavíme na pevných základech

jak vám pomůžeme

Marketingové konzultace

Profesionální nastavení reklamy na facebooku a instagramu. Dále sponzorované příspěvky na facebooku, cílení, rozpočtu a zpracování  všeho potřebného.

obsah na sociální sítě

Sociální sítě v ČR používají denně miliony lidí a tráví na nich více času než kdekoli jinde na internetu. Využijme tedy tuto možnost. Postaráme se o začlenění sociálních sítí do vaší marketingové kampaně a o kompletní prezentaci. Nastavíme firemní profil, udáme jednotný design a budeme komunikovat se zákazníky. Sociální sítě můžou být jeden z nejvýkonnějších nástrojů propagace v dnešní době.

NASTAVENÍ PLACENÉ REKLAMY NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Placená reklama je vysoce účinná díky specifikaci přesné cílové skupiny. Pomůžeme Vám ji nastavit tak, aby směřovala a zaujala Vaše potenciální zákazníky a ne někam, kde Vám zbytečně plýtvá peníze a výsledný efekt není žádný.

ppc reklama

Postarám se o Vaši veškerou prezentaci na sociálních sítích. Jedná se o denní obsah a komunikaci se zákazníky. Prezentace Vašich služeb správným směrem může být nejvýkonějším nástrojem.

NASTAVENÍ E-mailových kampaní

Emailové kampaně mohou udělat z pouhých emailových „adres“ skutečné dlouhodobé zákazníky. Avšak aby byly efektivní, musí být zvolena správná vizualizace šablony emailu, která zaujme na první pohled. To samé platí s obsahem. Ukážeme Vám také statistiky, na co příjemce zareagoval a jaké sdělení fungovalo nejlépe.

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE

schůzka

analýza

vyhotovení plánu

upevnění základů

začátek marketingu

zhodnocení

další spolupráce

Naši klienti

KONTAKTUJTE NÁS

Strážnice

info@rozvojwebu.cz

+420 722 147 123

Rozvoj Webu | © Copyright 2020 | All Rights Reserved