fbpx

Webové stránky

Jednoznačný argument, proč zvolit zrovna nás

Cit pro detail

Práci na detailech milujeme..
Proto věnujeme pozornost detailům, které vyžadují disciplínu. Naše webové stránky dokážou zaujmout hlavně zajímavým zpracováním, proto web ladíme do posledního detailu s citem moderní doby.

Časová flexibilita

Na webové stránky u nás nikdy nečekáte dlouhé měsíce. Již v prvotním okamžiku začínáme pracovat na Vašich nových webových stránkách. V závislosti na úrovni stránek jsme schopni jednoduché weby předat již do několika dnů od zadání zakázky

Komplexní služby

Nekončíme pouze tvorbou webových stránek, u většiny klientů jdeme mnohem dál. Náplní naší práce je kromě tvorby webových stránek i mnoho dalších služeb, které vytváří komplexní řešení pro Vás aby jste měli vše pohromadě u Nás.

Responzivní design

Při tvorbě webových stránek by se mělo dbát na to, aby byly stránky dobře použitelné jak na klasických monitorech, tak na displejích mobilních telefonů, tabletů a jiných zařízeních. Výhodou dobře vytvořeného responzivního webu je jeho snadná ovladatelnost i čitelnost na jakémkoli zařízení.

Nejsme agentura

Neschováváme se za zvučné jméno agentury a proto si ceníme každého z našich klientů. Díky tomu pak máme dlouhodobé vztahy s klienty, kteří se k nám postupem času vrací s dalšími požadavky na vybudování jejich firmy, značky nebo podniku.

Energie a nasazení

Nové nápady, nadšení a hlavně spousta energie jsou tři aspekty, které jsou potřeba k práci na úspěšném webu. Všeho máme dostatek a rádi Vám tyto vlastnosti předáme s maximální zodpovědností do Vaší kompletní prezentace firmy v online ale také offline světě.

Je třeba si uvědomit, že webové stránky prezentují stav Vaší firmy v online světě. Skvěle vypadající a prosperující firma, značka nebo jakýkoliv podnik bez webových stránek či se zastaralou a špatně fungující stránkou může způsobit nedůvěru a odradit nové zákazníky. Naopak i menší firma s dobře vypadajícími webovými stránkami může konkurovat špičce v oboru.

Další služby

Objednávkový systém

Rezervační systém

Grafické návrhy

Kontaktujte Nás

Kontaktní údaje

Strážnice
Telefonní číslo: +420 737 979 805
E-mail: info@rozvojwebu.cz
Facebook: www.facebook.com/rozvojwebu
IČO: 03928276

Kontaktní formulář

[contact-form-7 id=“57″ title=“Kontaktní formulář 1″]
Close Menu