Webové stránky

Cit pro detail

Práci na detailech milujeme..
Proto věnujeme pozornost detailům, které vyžadují disciplínu. Naše webové stránky dokážou zaujmout hlavně zajímavým zpracováním, proto web ladíme do posledního detailu s citem moderní doby.

Časová flexibilita

Na webové stránky u nás nikdy nečekáte dlouhé měsíce. Již v prvotním okamžiku začínáme pracovat na Vašich nových webových stránkách. V závislosti na úrovni stránek jsme schopni jednoduché weby předat již do několika dnů od zadání zakázky

Komplexní služby

Nekončíme pouze tvorbou webových stránek, u většiny klientů jdeme mnohem dál. Náplní naší práce je kromě tvorby webových stránek i mnoho dalších služeb, které vytváří komplexní řešení pro Vás aby jste měli vše pohromadě u Nás.

Responzivní design

Při tvorbě webových stránek by se mělo dbát na to, aby byly stránky dobře použitelné jak na klasických monitorech, tak na displejích mobilních telefonů, tabletů a jiných zařízeních. Výhodou dobře vytvořeného responzivního webu je jeho snadná ovladatelnost i čitelnost na jakémkoli zařízení.

Nejsme agentura

Neschováváme se za zvučné jméno agentury a proto si ceníme každého z našich klientů. Díky tomu pak máme dlouhodobé vztahy s klienty, kteří se k nám postupem času vrací s dalšími požadavky na vybudování jejich firmy, značky nebo podniku.

Energie a nasazení

Nové nápady, nadšení a hlavně spousta energie jsou tři aspekty, které jsou potřeba k práci na úspěšném webu. Všeho máme dostatek a rádi Vám tyto vlastnosti předáme s maximální zodpovědností do Vaší kompletní prezentace firmy v online ale také offline světě.

Je třeba si uvědomit, že webové stránky prezentují stav Vaší firmy v online světě. Skvěle vypadající a prosperující firma, značka nebo jakýkoliv podnik bez webových stránek či se zastaralou a špatně fungující stránkou může způsobit nedůvěru a odradit nové zákazníky. Naopak i menší firma s dobře vypadajícími webovými stránkami může konkurovat špičce v oboru.

KONTAKTUJTE NÁS

Strážnice

info@rozvojwebu.cz

+420 722 147 123